300 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Açık Rıza Beyan Formu

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA AÇIK RIZA BEYAN FORMU


    KAAN KÖKTEN ÖZ KÖYÜM ZEYTİNCİLİK GIDA TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (Öz Köyüm Zeytincilik/Şirket); 1957 yılında Burhaniye’nin Pelitköy mevkiinde taş değirmen sulu baskı sistemiyle zeytinyağı imalathanesini kurarak zeytinyağı imalatına başladı. 1988 yılına kadar aynı yöntem ile yöre halkına hizmet ettikten sonra 1996 yılında mevcut makineler ve üretim yetersiz kalmaya başlayınca İtalya’dan Kontinü Tip Zeytin Sıkma Makineleri getirtilerek Kontinü Zeytinyağı üretilmeye başladı. 2015 yılında kurumsallaşma kararı alan Kökten Zeytincilik, ÖZ KÖYÜM markasını tescilleterek bölgede zeytinyağı satmaya başladı. Daha sonra daha geniş kitlelere hitap edip, Körfez Bölgesi’nin özellikle de Burhaniye Bölgesi’nin zeytin ve zeytinyağlarını perakende dağıtmak adına şu anki şubesini ve e-ticaret sitesini kurmuştur. Bunun yanı sıra inşaat ve hizmet sektöründe de faaliyet göstermektedir.

    Öz Köyüm Zeytincilik’in kurumsal olarak sizlere sunduğu hizmetleri kapsamında belirli kişisel verilerinize ihtiyaç duyulmaktadır. Kişisel verileriniz hakkında Şirketin kurumsal internet sitesi olarak https://www.ozkoyum.com/ üzerinden kamuoyu ile paylaşılan politika ve içeriklerden yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. 

    Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek ve mağduriyetinizin tam anlamıyla giderilebilmesi için Türkiye’nin taraf olduğu uluslararası düzenlemeler, Anayasa, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve sair mevzuat hükümlerine uygun bir şekilde açık rızanıza ihtiyaç duymaktayız. 

    Açık Rızanıza istinaden;

    https://www.ozkoyum.com/ web adresi üzerinden üye olan/olmayan müşterilerimizin çevrimiçi ve/veya basılı formlar vasıtasıyla paylaştığı kimlik bilgileriniz (isim, soyisim, doğum tarihi, cinsiyet), iletişim bilgileriniz (e-posta adresi, fatura ve teslimat adresleri, cep telefonu numarası); internet sitemizi kullanımız sırasında toplanan müşteri işlem bilgileriniz (talep bilgileri, sipariş bilgileri, fatura bilgileri, müşteri yorumları), pazarlama bilgileriniz (çerez kayıtları, alışveriş geçmişi, açık veya örtülü kullanıcı reytingleri), işlem güvenliği bilgileri (IP Adresi Bilgileri, İnternet Sitesi Giriş Çıkış Bilgileri, Kullanıcı Adı Bilgileri, Şifre Bilgileri, Bağlantı Zamanı / Süresi gibi Trafik Verileri) ile internet tarayıcınız ve/veya Şirketimiz mobil uygulamasındaki veya internet sitemizi kullanırken internet tarayıcınızdaki tercihlerinize göre toplanabilecek lokasyon verileriniz idari ve teknik tüm tedbirler alınarak, amaçla bağlı ve ölçülü bir şekilde işlenebilecektir.

    Yukarıda sayılan kişisel verileriniz, rıza göstererek https://www.ozkoyum.com/ web adresi üzerinden üye olmanız halinde; size özel reklam, promosyon ve kampanyaların oluşturulması, çapraz satış yapılması, hedef kitle belirlenmesi, müşteri hareketleriniz takip edilerek kullanıcı deneyiminizi arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi ve https://www.ozkoyum.com/a ait internet sitesi ile mobil uygulamanın işleyişinin geliştirilmesi ve müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmesi, doğrudan ve doğrudan olmayan pazarlama, kişiye özel pazarlama ve yeniden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, kişiye özel segmentasyon, hedefleme, analiz ve şirket içi raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi, pazar araştırmaları, müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası ile müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve icrası amaçlarıyla dahil olmak üzere dahil olmak üzere Şirketimiz bünyesinde ve anlaşmalı profesyonel iş ortaklarının ürün ve/veya hizmetlerinin satış ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası, https://www.ozkoyum.com/’de sunulan ürün ve/veya hizmetlere bağlılık oluşturulması ve/veya arttırılması süreçlerinin planlanması ve icrası, tüm bu açıklanan kapsamlarda sizinle iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi kapsamında; 6698 sayılı KVKK’nın 5. maddesinin 1. fıkrası “açık rıza” hukuki sebebine bağlı olarak işlenebilecek ve aynı amaçlar ve hukuki sebep kapsamında yurtiçi ve yurtdışındaki üçüncü kişilerle paylaşılabilecektir. Şu an için yurt dışına hiçbir şekilde veri aktarımı söz konusu olmayıp Öz Köyüm Zeytincilik bu hakkını, paylaşmadan önce Kurul izni alıp, paylaştığı zaman kamuoyuna bilgi vermek kaydıyla saklı tutmaktadır.

    https://www.ozkoyum.com/ üzerinden alışveriş yapmak isteyen, üye olmak isteyen kişi/kurumlar,  Öz Köyüm Zeytincilik K.V.K.K Politikası kapsamında tüm kişisel verilerinin belirtilen işleme amaçları ile sınırlı olmak üzere işlenmesine hiçbir baskı altında kalmadan ve açık biçimde muvafakat ettiğini, üye ol sayfasındaki “hesabımı oluştur/üyelik tamamla” butonuna tıklayarak kabul etmiş olacaktır. 

    Öz Köyüm Zeytincilik, K.V.K.K Politikası’nda gerekli olduğu takdirde her zaman değişiklik yapabilir.