2.000 TL
ve üzeri alışverişlerde
Ücretsiz Kargo!

Hakkımızda

Öz Köyüm Mağaza

KÖKTEN (ÖZ KÖYÜM) Zeytinyağları, 1957 yılında Burhaniye’nin Pelitköy mevkiinde taş değirmen sulu baskı sistemiyle zeytinyağı imalathanesini kurarak zeytinyağı imalatına başladı. 1988 yılına kadar aynı yöntem ile yöre halkına hizmet ettikten sonra 1996 yılında mevcut makineler ve üretim yetersiz kalmaya başlayınca İtalya’dan Kontinü Tip Zeytin Sıkma Makineleri getirtilerek Kontinü Zeytinyağı üretilmeye başladı. 2015 yılında kurumsallaşma kararı alan Kökten Zeytincilik, ÖZ KÖYÜM markasını tescilleterek bölgede zeytinyağı satmaya başladı. Daha sonra daha geniş kitlelere hitap edip, Körfez Bölgesi’nin özellikle de Burhaniye Bölgesi’nin zeytin ve zeytinyağlarını perakende dağıtmak adına şuan ki şubesini ve e-ticaret sitesini kurmuştur.Bunun yanı sıra inşaat ve hizmet sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Bunlara ek olarak 2000 li yılların sonlarına doğru süt ve süt ürünleri dalında da kendi ürünlerini üretmeye başlayıp bu köy tipi ev yapımı süt ürünlerini sizlerle paylaşmanın gururunu paylaşmaktadır.

Öz Köyüm Zeytin, Zeytinyağı ve Süt Ürünleri olarak, kendi hayvanlarından topladığı sütü kendi mandırasında ürettiği peyniri, kendi zeytinliklerinden topladığı ve yine kendi fabrikasında sıktığı naturel sızma zeytinyağlarını sizlerle paylaşmaktadır.

Öz Köyüm ailesi olarak Müşteri Memnuniyeti, Güven, Kalite, Garanti ve Dürüstlük her zaman önceliğimizdir.

Müşteri Memnuniyeti: Firma olarak müşterilerimizi her zaman memnun etmekten yana olup, aramızda her daim sıcak bir bağ bulundurmaktayız. Bizim gözümüzde müşteri her zaman haklıdır.

Güven: Bizlerden ürün alan müşterilerimizle her zaman yüksek bir güven içerisinde iş yapmaktayız. Onlar bizlere, bizse onlara güvenmekteyiz.

Kalite: En önemli noktamız kaliteden geçer. Ürettiğimiz zeytinyağlarımız Türkiye ve Dünya çapında ödüller almaktadır. Her sene daha iyisini yapmak, daha kalitesini üretmek vizyonumuzdur. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyiz.

Garanti: Ürettiğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin garantisini vermekteyiz. Ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Sizlere her zaman sağlıklı, doğal ve kaliteli ürünler sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Dürüstlük: Bir tek işimizde değil,hayatın her alanında dürüstlükten yanayız ama özellikle işimizde dürüstlük en önemli unsurlardan biridir. Ürünlerimizin kalitesi, müşterilerimizle olan güçlü ve sıcak bağımız, ağzımızdan çıkan her söz dürüstlükten geçer. Bizde söz senettir.


Hasan-Kaan KÖKTEN
ÖZ KÖYÜM