250 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Sezon İlk Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 LT - Ön sipariş

200,00 TL
Vergiler Hariç: 198,02 TL
Ödeme Seçenekleri

Kıymetli dostlarımız;


Yeni sezon (2021-2022) ilk hasat soğuk sıkım zeytinyağlarımız için ön sipariş listesi oluşturmaktayız. Siparişleriniz, ekim ayı içerisinde hasat dönemimizin başlamasıyla birlikte sırasıyla gönderilecektir. Siparişinizi verdikten sonra gönderim yapılmadan önce tarafınıza telefon ile de bilgi verilecektir. 


Yeni sezon erken hasat soğuk sıkım zeytinyağlarımızdan sizde sipariş vermek isterseniz alışverişini gerçekleştirebilirsiniz.


Öz Köyüm Ailesi olarak, 2021 yılında uluslararası alanda 6 madalyaya layık görüldük.


İyi tarım belgelerimiz, İSO 9001, İSO 22000, İSO 14001 ve covid-19 sağlıklı, güvenli iş yeri sertifikamız ile üretim tesisimizde ki son sistem yeni teknolojimizle hijyen standartlarını en üst düzeyde tutarak kalite, güven, memnuniyet ve tecrübe odaklı üretim yapmaktayız.


Burhaniye - Pelitköy civarı ve yakın çevresinde bulunan zeytin bahçelerimizden erken hasat döneminde topladığımız zeytinlerimizi, Pelitköy'de bulunan üretim tesisimize aynı gün içerisinde ulaştırarak hiç bir bekletilmeye maruz bırakılmadan soğuk sıkım yaparak üretmekteyiz.


63 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile Öz Köyüm Zeytinyağları kalitesini şimdi sofralarınıza getiriyoruz. 


Burhaniye Pelitköy'den doğal, saf ve lezzetli zeytinyağlarımız tamamen kendi üretimimizdir. Gurme kalitesindedir, asitlik derecesi düşük ve soğuk sıkım zeytinyağıdır. 


Üretimimiz kendi fabrikamızda Kontinü olarak yapılmaktadır. 


Kontinü Zeytinyağı Sıkımı, bir dizi makinadan oluşan, günümüzde kullanımı en yaygın zeytinyağı üretim sistemidir. Zeytin bu sistemde, sırası ile; temizleme, kırma, yoğurma (malaksasyon) ve yağının ayrıştırılması işlemlerinden el değmeden geçer.


Öz Köyüm Tanıtım Videosu

Yorum Yap

Adınız : (*)
Yorumunuz : (*)
Ürüne puan veriniz :
Doğrulama kodunu giriniz :
VAZGEÇ

Öz Köyüm Tanıtım Videosu

İlk alışverişinize özel %20 indirim