400 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Sezon İlk Hasat Soğuk Sıkım Zeytinyağı 5 LT - Ön sipariş

500,00 TL
Vergiler Hariç: 495,05 TL
Ödeme Seçenekleri

Değerli müşterilerimiz;


Her sene olduğu gibi bu senede yeni sezon zeytin dönemi (2022-2023) ilk hasat soğuk sıkım zeytinyağlarımız için ön sipariş listesi oluşturuyoruz. Ön siparişleriniz, zeytin hasat dönemimizin başlaması ile birlikte ekim ayının ortasından itibaren hava muhalefeti ve hasatın gidişatına göre sırası ile gönderilecektir. Siparişleriniz hazır olduktan sonra gönderim yapılmadan önce tarafınıza bilgi verilecek ve onayladığınız taktirde kargo ile gönderimi sağlanacaktır.


Yeni sezon erken hasat soğuk sıkım zeytinyağlarımızdan sipariş vermek isterseniz alışverişinizi sitemiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. 


Yeni sezon ilk hasat soğuk sıkım zeytinyağı koku, tat, meyvemsilik, nefaset ve polifenol açısından oldukça zengindir. Beklentilerinizin tamamını karşılayacak düzeyde bir üründür. 


Öz Köyüm Ailesi olarak son iki sene içerisinde 3 Kıta 8 Ülke 12 Madalya almanın gururu ile üretmeye devam ediyoruz. Kaliteli ve doğru bir zeytinyağını temiz bir şekilde üretmeye, her geçen gün ürün çeşitliliğimizi ve üretimdeki kalitemizi arttırmaya, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.


İyi tarım belgelerimiz, İSO 9001, İSO 22000, İSO 14001 ve COVID-19 sağlıklı, güvenli iş yeri sertifikamız ile üretim tesisimizde ki son sistem yeni teknolojimizle hijyen standartlarını en üst düzeyde tutarak kalite, güven, memnuniyet ve tecrübe odaklı üretim yapmaktayız.


Burhaniye - Pelitköy civarı ve yakın çevresinde bulunan zeytin bahçelerimizden erken hasat döneminde topladığımız zeytinlerimizi, Pelitköy'de bulunan üretim tesisimize aynı gün içerisinde ulaştırarak hiç bir bekletilmeye maruz bırakılmadan soğuk sıkım yaparak üretmekteyiz.


63 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile Öz Köyüm Zeytinyağları kalitesini şimdi sofralarınıza getiriyoruz. 


Burhaniye Pelitköy'den doğal, saf ve lezzetli zeytinyağlarımız tamamen kendi üretimimizdir. Gurme kalitesindedir, asitlik derecesi düşük ve soğuk sıkım zeytinyağıdır. 


Üretimimiz kendi fabrikamızda kontinü olarak yapılmaktadır. 


Kontinü Zeytinyağı Sıkımı, bir dizi makineden oluşan, günümüzde kullanımı en yaygın zeytinyağı üretim sistemidir. Zeytin bu sistemde, sırası ile; temizleme, kırma, yoğurma (malaksasyon) ve yağının ayrıştırılması işlemlerinden el değmeden geçer.

Öz Köyüm Tanıtım Videosu

Yorum Yap

Adınız : (*)
Yorumunuz : (*)
Ürüne puan veriniz :
Doğrulama kodunu giriniz :
VAZGEÇ

Öz Köyüm Tanıtım Videosu

İlk alışverişinize özel %20 indirim